PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606905}

Władca Pierścieni: Powrót Króla

The Lord of the Rings: The Return of the King
7,6 4 675
ocen
7,6 10 1 4675
Władca Pierścieni: Powrót Króla
powrót do forum gry Władca Pierścieni: Powrót Króla

najlepsza z Seri opartej na filmie

ocenił(a) grę na 8
plewcio

To kolego w Trzecia Era Total War nie grałeś :)
tytuł oryginalny: Third Age Total War

plewcio

Czy najlepsza to nie wiem, bo w wiele gier jeszcze nie gralem, ale napewno jedna z najlepszych. Dla mnie 9/10. Pozdrawiam ;)

Shurtugal_Eragon

Zagralem ponownie i zmieniam na 10/10. Dla mnie najlepsza ze wszystkich czesci WP !!! Zwlaszcza ogromny plus za bardzo rozbudowany i fajnie zrobiony system walki i umiejetnosci specjalne. P;)

ocenił(a) grę na 8
plewcio

Moim zdaniem WP Podbój jest najlepszą grą z serii opartej na filmie :D

sinex3

Też tak uważam

ocenił(a) grę na 10
Sizimtriox

Ja się zgadzam co do podboju najlepsza gra z Władcy zaraz po niej znajduje się Wojna na Północy potem dopiero Powrót Króla

callofdutyblackops

No... i callofdutyblackops to porządny człowiek (tak jak sinex i wort) dlatego bo nigdy jeszcze nie napisał czegoś czego nie przemyślał i gada ZAWSZE PRAWDĘ :)

ocenił(a) grę na 10
Sizimtriox

No właśnie dobrze to ująłeś bo to prawda czego nie przemyślę to nie napiszę ty Sizimtriox to też jesteś porządnym człowiekiem tak ja no Sinex i Wort jesteście zajebiści i fajni ty sinex wort także gadacie prawdę

callofdutyblackops

Rewelacyjnie to ujołeś kolego :)

ocenił(a) grę na 10
Sizimtriox

Wiem musiałem najpierw przemyśleć co napisać i napisałem to że jesteście spoko koledzy

callofdutyblackops

ty też jesteś spoko:)

ocenił(a) grę na 8
Sizimtriox

Hahaha, dzięki wam chłopcy (Sizitriox i callofdutyblackops), wy też jesteście spoko gościami hehe :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones