PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606829}

Władca Pierścieni: Podbój

The Lord of the Rings: Conquest
6,3 1 499
ocen
6,3 10 1 1499
Władca Pierścieni: Podbój
powrót do forum gry Władca Pierścieni: Podbój

Podbój to dla mnie super gra zależy tylko czy umiesz w nią grać.Podbój ma dobrą grafikę świetną muzyke filmową i przedewszystkim super jest system walki ,ale nie jest to gra genialna moim zdaniem 8/10.

ocenił(a) grę na 10
Sizimtriox

zgadzam się fajna gierka chociaż jeszcze nie miałem szansy w nią zagrać więc nie wiem to co widziałem na YT i tyle

ocenił(a) grę na 10
callofdutyblackops

Opłaca ci się w nią grać naprawdę

ocenił(a) grę na 10
Sizimtriox

i już se zbieram kasę na tą ową gierkę i na wojna na północy też zbieram

ocenił(a) grę na 10
callofdutyblackops

to dobrze kolego bo to bardzo fajna gierka

ocenił(a) grę na 10
Sizimtriox

mam już 16 zł i trochę mi brakuje do tej gierki ale uzbieram jeszcze na nią w tym lub następnym miesiącu możliwe że na urodziny będę ją miał bo już niedużo mi zostało do urodzin 20 dni pozostało mi tylko do urodzin i może będę miał tą gierkę

ocenił(a) grę na 10
callofdutyblackops

To mi napisz jakie wrażenia z gry :)

ocenił(a) grę na 10
Sizimtriox

spoko na allegro widziałem za 25 zł to niewiele mi brakuje

ocenił(a) grę na 10
callofdutyblackops

ja kupiłem za 50zł

ocenił(a) grę na 10
Sizimtriox

chociaż teraz już mam 226 zł bo mi babcia dała dzisiaj 200 to będę miał na podbój i na wojna na północy

ocenił(a) grę na 10
callofdutyblackops

ok to gdy pograsz to powiedz wrażenia z gry :)

ocenił(a) grę na 10
Sizimtriox

spoko kolego wrażenia będą mocne odpalam grę odrazu biorę poziom trudności średni i gram a potem większy i największy jaka jest twoja ulubiona profesja w tej grze woj mag zwiadowca czy łucznik ja będę grał wojem łucznikiem magiem jak będzie trzeba to i zwiadowca

ocenił(a) grę na 10
callofdutyblackops

najlepszy jest woj potem mag a taki sobie jest łucznik,jednak profesją której NIENAWIDZE jest zwiadowca i nie polecam ci nim grać chyba że się tobie spodoba.

ocenił(a) grę na 10
Sizimtriox

z tego co widziałem to zwiadowca jest za bardzo nie potrzebny woj i mag najlepsi są łucznik no taki sobie z tego co wiem to ma głupie strzały zatruta i z ogniem

ocenił(a) grę na 10
callofdutyblackops

zgadzam się w 100%

ocenił(a) grę na 10
Sizimtriox

a ty na jakim poziomie trudności grasz łatwy ,heroiczny czy legendarny ja będę grał na heroicznym potem na legendarnym

ocenił(a) grę na 10
ocenił(a) grę na 10
Sizimtriox

heroiczny i legendarny to najlepsze poziomy trudności nie to co łatwy dla tych co nie umieją grać w takie zajebiste gierki jak np. ta pozdrawiam

ocenił(a) grę na 10
Sizimtriox

a grałeś choć raz na legendarnym

ocenił(a) grę na 10
callofdutyblackops

tak w bitwie o helmowy jar i normalnie wymiatałem

ocenił(a) grę na 10
Sizimtriox

to zajebiście

ocenił(a) grę na 10
ocenił(a) grę na 10
Sizimtriox

ja będę grał tylko na legendarnym i heroicznym

ocenił(a) grę na 10
callofdutyblackops

na początku będziesz musiał grać na heroicznym

ocenił(a) grę na 10
Sizimtriox

wiem jak przejdę Wojnę o Pierścień to odblokuję Narodziny Potęgi Saurona jak przejdę na heroicznym te dwa rozdziały to odblokuję legendarny

ocenił(a) grę na 10
ocenił(a) grę na 8
Sizimtriox

Moim zdaniem najlepszy jest łucznik potem mag potem zwiadowca, a najgorszą jest woj

ocenił(a) grę na 10
Sizimtriox

Zmieniam zdanie 10/10 istne arcydzieło fabuła doskonała jest to gra na której nie można się zawieść :)

ocenił(a) grę na 10
Sizimtriox

Dobrze powiedziane

ocenił(a) grę na 10
callofdutyblackops

A nawet bardzo :)

ocenił(a) grę na 6
Sizimtriox

Ta gra nie ma fabuły :)

ocenił(a) grę na 10
ocenił(a) grę na 6
Sizimtriox

tak, a jaką?

ocenił(a) grę na 10
mich145

Dużo ta gra ma fabuły ale nie będe wymieniał szczegółów

ocenił(a) grę na 6
Sizimtriox

Ta gra nie posiada ani dialogów ani nic, nawet przerywniki filmowe miedzy poszczególnymi mapami wzieli z filmu. Jedynym celem gry jest zabicie jak najwiekszej liczby przeciwników, poszczególnymi klasami które tak czy siak są bez sensu bo wiekszość ludzi i tak gra wojownikiem, sam preferuje Łucznika :)

użytkownik usunięty
Sizimtriox

Podejście twórców na takiej samej zasadzie jak Battlefront, ale mniej udane. Na początku ok, coś nowego, ale niestety szybko zaczęła nudzić. Arcydzieło to niestety za dużo jak na tą grę, Wojna na Północy o wiele lepiej daje sobie radę.

Sizimtriox

nie, ta gra jest niezbyt dobra. nie bede dokladnie opisywał ale ogolnie to walka jest taka se, kampania zła i w ogole.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones