PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608619}
8,6 9 188
ocen
8,6 10 1 9188
StarCraft
powrót do forum gry StarCraft

co tu dodawać wychowałem sie na heros 3 starcraft quake 3 arena gothic 1,2 diablo bladus gate gry wiecznie żywe.

ocenił(a) grę na 10
yoqu

To tak samo jak ja, z pominięciem Gothiców, bo ich nie lubię. Natomiast Heroes III, Heroes II, StarCraft, Diablo, Diablo 2, Baldur's Gate, Baldurs Gate 2 krztałtowaly moją osobę i wychowaly mnie. Co jakiś czas będę do nich powracał, uważam że te gry są ponad czasem i nigdy się nie starzeją. Teraz już się takich gier nie robi, tylko wielkie blockbustery z ktorych gówno wychodzi bo są kiepskie i nudne. Wyjątki oczywiscie są typu Modern Warfere, RED dead REDEMPTION,... ale są one niestety nieliczne.

ocenił(a) grę na 10
Bloodbane

a stare Wormsy? Każdy w to grał.
A co do SC: pamiętam, ile razy próbowałem przejść ostatnią misję Terran :) 10 lat wtedy miałem...

ocenił(a) grę na 10
Bloodbane

Quake 3 Arena ... Bylem 3 w polsce w 1vs1 na mapie dm17 tej kosmicznej ... w herosow t akze pykalem ...

użytkownik usunięty
yoqu

Heroes III miodzio, Diablo II miodzio (oprócz tych bestii, które nagle wydawały odgłosy, gdy grałem w ciemnym pokoju nocą- nie raz podskoczyłem ze strachu :-) ), StarCraft miodzio. Szkoda że nie ma gier w podobnej stylistyce obecnie na rynku. Chyba że się mylę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones