PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697560}

LEGO Hobbit

LEGO The Hobbit
7,5 1 778
ocen
7,5 10 1 1778
LEGO Hobbit
powrót do forum gry LEGO Hobbit

Gdzie jest postać, która wybucha te białe obiekty? zanim zacznę przechodzenie poziomów
chciałbym ją odblokować

ocenił(a) grę na 10
Yanek107

Zapewne chodzi Ci o Sarumana, którego możesz zakupić w Rivendell (na mapie na pewno będzie pokazany)

A i mithrilowe skały możesz też niszczyć za pomocą materiałów wybuchowych, lecz jeszcze niestety nie wiem jak je dostać :D

I ważne jest też odblokowanie Saurona czy Czarnoksiężnika ponieważ oni mogą niszczyć LEGO Morgulu :)

ocenił(a) grę na 10
Yanek107

Zapewne chodzi Ci o Sarumana, którego możesz odblokować w Rivendell (na mapie na pewno będzie pokazany). A mithrilowe skały możesz też niszczyć za pomocą materiałów wybuchowych, lecz jeszce nie wiem jak je zdobyć :P
I kup też Saurona lub Czarnoksiężnika, ponieważ mogą oni niszczyć LEGO Morgulu :)

(Sorry za podwójny post lecz pojawił się błąd i wydawało mi się, że za pierwszym razem się nie zapisało)

ocenił(a) grę na 10
elessar98

Dzięki :)

elessar98

A gdzie moge znalesc saurona? Bo jakos nie moge go dojrzec na mapie

ocenił(a) grę na 10
przemeknowak

Wydaje mi się że w Dol Guldur, lecz juz tak dobrze nie pamiętam. I Sauron jest taką "świecącą" postacią tak jakby z ognia, więc takiego kolesia szukaj :)

elessar98

Zapewne nie możesz go znaleźć bo szukasz za dnia przełącz na noc, wtedy możesz zobaczyć go na mapie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones