PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614423}

Haze

4,8 61
ocen
4,8 10 1 61
Haze
powrót do forum gry Haze

DNO

ocenił(a) grę na 1

Ta gra to jedna wielka porażka

1.Grafika leży i kwiczy,to niektóre starsze gry na PS2 prezentowały o wiele wyższy poziom graficzny od tego chłamu (np God of War)

2.Arsenał broni jest ubogi

3.Odzywki współtowarzyszy po prostu wku.rwiają,co chwilę drą gębę wymieniając imie swojego przywódy "Merino",tak mi to działa na nerwy że mam chęć wyłączyć dzwięk

4.Misje są po prostu nudne,nie mają za grosz jakiegokolwiek klimatu,nie ważne czy jesteś w kopalni,jakims hangarze czy w dzungli- wciąż zero emocji,gra nuży i usypia.

1/10

Psycho_Daddy

To Ty chyba gry na 1/10 nie widziałeś :D Bez przesady, aż taki zły tytuł nie jest. To przeciętniak.

ocenił(a) grę na 1
LukeInside

Owszem widziałem i Haze jest jedną z nich...

Psycho_Daddy

Gra na 1/10 to mogłoby być "Barbie Race and Ride" czyli padaka z psx'a :D

LukeInside

Wystawiasz statystycznie bardzo dużo 1/10. Biorąc pod uwagę, że ludzie raczej oglądają to, co chcą oglądać, grają w to, w co chcą, albo swój gust znasz gorzej, niż gdybyś informacje o nim losował monetą, albo też po prostu lubisz bezpodstawnie oceniać na 1. ;)

hyrkan

Nie kłam - grom bardzo rzadko przyznaję jedynki. Wobec tysięcy takich samych komedyjek o grupie nastolatków, w których to mamy humor śmietnikowy to co innego :) Chcesz to możesz przyznać milionowej komedii tego typu dyszki :) Świat widział większe porażki niż Haze - np. gdy z Greenlight :)

LukeInside

Zastanawiające, że tak te głupoty oglądasz. Połączenie złych ocen i częstego oglądania wskazuje na uwielbienie dla tych filmów i niechęć przyznania do prawdy przed samym sobą.

A tlen to wciąż składnik materii. :)

hyrkan

Czyli tlen to już teraz wg ciebie "składnik materii", a nie materia? :D Coraz zabawniej.

LukeInside

Zastanawiające, że osoba, która ma tlen za niematerialny, próbuje mnie wyśmiać w temacie fizyki. :)

LukeInside

Dlaczego oglądasz tak złe filmy i dlaczego mnie trollujesz pisząc ciągle, że tlen jest niematerialny?

LukeInside

Chodzi o ocenę własną. Gdyby chodziło o to, żeby użytkownicy trafiali w z góry wyznaczoną notę, byłaby to jedyna klikalna. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones