PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697471}

Śródziemie: Cień Mordoru

Middle-Earth: Shadow of Mordor
7,6 7 568
ocen
7,6 10 1 7568
Śródziemie: Cień Mordoru
powrót do forum gry Śródziemie: Cień Mordoru

Genialna!!!

ocenił(a) grę na 10

Dawno nie grałem w tak wspaniałą grę. Jest jedyna w swoim rodzaju. Autorzy w świetny sposób przedstawiają to co dzieje się w Mordorze. Nigdy nie widziałem podobnej gry. To prawdziwa perła. Przerasta o głowę Diablo III, które również jest jedną z moich ulubionych gier. Polecam z całego serca.

RavenSherwoodq

Zgadzam się ! Dla mnie też 10/10 !!! Warta każdych pieniędzy !!! Cudna grafika, klimat, genialny system walki, świetne postacie oraz mega wciągająca fabuła ! Pozdrawiam ;)

Shurtugal_Eragon

Jedynie bym wolał,żeby zdecydowanie więcej było głównych misji, a nie dodatkowych, bo jak się przejdzie wszystkie 20 misji głównych, to one dają ok 40% gry, no i jedynie te misje ratowania wygnańców są dobre, a pozostałe, to już słabsze ;( Ale to jedyny drobny minus jak dla mnie ;)

ocenił(a) grę na 5
RavenSherwoodq

Ja się nie zgodzę bo przez całą grę robi się w kółko to samo, wynudziłem się straszliwie ale z racji tego że jak zaczynam grać to chcę skończyć więc dotrwałem do końca. Zawsze też staram się maksować gry więc zrobiłem też wszystkie zadania poboczne które są strasznie monotonne jak cała gra. Pierwsze wrażenie super, potem tylko gorzej.

ocenił(a) grę na 3
Meija17

Zgadzam sie, nie moge zrozumiec jak taka monotonia moze byc nazywana genialna. Ale co kto lubie, Ode mnie 3/10.

RavenSherwoodq

Gra jest ładna, przyjemna, skradanie jest satysfakcjonujące, fabuła średnia, ale strasznie monotonna, w kółko to samo. Po trzech godzinach rozgrywki odechciało mi się w to grać, a szkoda, bo mogłaby to być naprawdę rewelacyjna gra.

nawisher

Grę jednak przeszedłem, spędziłem z nią 23 godziny z ukończeniem w 97%. Dalej uważam, że gra jest nudna, ale tylko wtedy, gdy się jej nie dawkuje. Kiedy się to robi, czyli gra po tej godzince dziennie, gra jest naprawdę przyjemna. System rozwoju postaci jest bardzo ciekawy, a zdobywanie coraz to nowszych umiejętności jest nawet satysfakcjonujące. Próbowałem się zainteresować fabułą, ale kompletnie mnie nie ruszyła, pierwszy raz od bardzo dawna zdarzyło mi się przewijać cutscenki. Po ukończeniu można tak naprawdę grać w to w nieskończoność, a to zasługa systemu nemesis. Skradanie wciąż uważam za największy atut tej gry. 7.5/10.

nawisher

zgadzam się. Gdyby poprawili tą monotonność i wątki fabularne na jakieś bardziej zaskakujące i wciągające, było by idealnie, bo cała reszta jest OK, a więc:
Cudna grafika, klimat, system walki, wygląd orków i potworów oraz !
No i jakaś piękna elfka by się przydała, bo ta co była, to była tylko dobra ;(
Dla mnie 9/10.

ocenił(a) grę na 6
RavenSherwoodq

Jeśli nigdy nie grałeś w podobne gry to obowiązkowo polecam Batman Arkham Asylum i kontynuację Batman Arkham City (W pozostałe części nie graj bo to lipa). Mechanika walki jest IDENTYCZNA, ale Batman ma ZDECYDOWANIE lepsza fabułę, klimat i znacznie fajniejsze misje poboczne oraz KAPITALNE walki z Bosami, co nie zmienia faktu, że Śródziemie wyszło naprawdę ok zwłaszcza z systemem NEMEZIS. PS: kto do ch..a wymyślił, żeby ze zwiastuna gry robić jeden wielki spoiler. Po obejrzeniu trailera gry zna się całą fabułę Śródziemia :(

ocenił(a) grę na 10
Sadam_filmweb

Grałem w arkham asylum, city i origins i mimo wszystko uważam że Cień Mordoru jest zajebisty.

Sadam_filmweb

w Batmanie wkurza mnie ta boczna kamera - mogli dać do wyboru bezpośrednio zza pleców na wprost oraz tą co dali i wtedy wszyscy byli by zadowoleni ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones