Halo
powrót do forum 1 sezonu

Serial bardzo słaby. Spodziewałem się mocnego SF sądząc po zwiastunach. To co widziałem do 5 odcinka to straszny gniot. Przewijalem od 3 odcinka na podglądzie bo nie dało się tego słuchać. Wszystkie te wysokie oceny są od fanów serii, którzy po prostu bardzo chcieli dobrej ekranizacji naprawdę świetnej strzelanki. Działa tu chyba mechanizm wyparcia, skoro widzę jak ktoś dał ocenę wyżej niż 5. Serial skierowany raczej dla 10 - 11 latkow niż poważnej publiczności.
W porównaniu do takiego The Mandalorian , Halo wygląda jak tanie kino klasy B z Azji. Naprawdę szkoda czasu, jednak każdy powinien sam ocenić tego gniota.

ocenił(a) serial na 7
Lucas187

O widzisz bo mam totalnie odmienne zdanie. Fanem sfi nie jestem a serial Halo strasznie mi się spodobał i właśnie jakbym miał po 4 odcinkach oceniać to umieściłbym go wyżej od Mando gdzie otrzymaliśmy tam astraszne dłużyzny i przeciągnięcia a tutaj nie nudzę się i podoba mi się ten świat mimo ze z grami miałem tyle wspólnego ze widziałem ze ona istnieje a nie widziałem nawet sekundy rozgrywki. I dziwne również to ze podałeś ze jest skierowany to publiczności 10-11lat gdzie również uważam ze to w Mando bardziej widać ten styl Disney a. Tak się czepiam tego Mando i wyjdzie ze mi się nie podobał :)

Ale jak to się mówi każdy ma swój gust i nudno by było gdyby się wszystkim to samo podobało.

U mnie ten serial to sporo zaskoczenie co do oczekiwań bo gdy już się widzi ekranizację gry to zazwyczaj klapa z tego wychodzi więc miło się zakończyć :"

ocenił(a) serial na 8
Diabeu_Tom

Gdzie można obejrzeć ?

ocenił(a) serial na 7
atrax33

Nortex.cc

ocenił(a) serial na 3
Diabeu_Tom

Z tymThe Mandalorian to chodziło mi bardziej o stronę audio wizualną.

ocenił(a) serial na 9
Lucas187

"Serial skierowany raczej dla 10 - 11 latkow"... i przywołuje jako przykład Mandalorianina... "tanie kino klasy B z Azji" - człowieku, ty jesteś totalnie odklejony.

ocenił(a) serial na 3
Vhaldemar

Chodziło mi o stronę wizualną produkcji Disneya, wyraziłem opinie a ty ublizasz śmietniku.

ocenił(a) serial na 9
Lucas187

Ponoć idiocie nie można ubliżyć.

ocenił(a) serial na 3
Vhaldemar

Sorry, próbowałem...

ocenił(a) serial na 1
Lucas187

Szanujący się fan Halo nigdy by nie dał wysokiej oceny temu tworowi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones