PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96346}

Śledztwa Hetty Wainthropp

Hetty Wainthropp Investigates
8,1 112
ocen
8,1 10 1 112
Śledztwa Hetty Wainthropp
powrót do forum serialu Śledztwa Hetty Wainthropp

Czy ten serial kiedykolwiek leciał w Polsce?? Z chęcią bym go oglądnął, ale niestety nie spotkałem się z nim nigdzie!!

Mr__Angel

Można go śledzić na BBC Prime (jednak jest jednym z nietłumaczonych w tym kanale programów)

Mr__Angel

Leciał kiedyś na tvp 3 zanim zmienili go na kanał informacyjny :)

Mr__Angel

Ponawiam pytanie. Serial jest co prawda na youtube w jęz. angielskim, jednakże brytyjski akcent zabija moje wszelakie możliwości zrozumienia angielskiego, przez co rozumiem jakąś 1/4 przy dobrych wiatrach. Może ktoś ma ten serial, lub wie gdzie jest dostępny? A może ma ktoś napisy polskie? Ludzie, odezwijcie się! ;)

Vincent_Malloy

żeby tak nasza telewizja go u nas wyemitowała...byłoby cudownie !!!!!

Vincent_Malloy

Napisy polskie udało mi się znaleźć tylko do odcinka pierwszego, pozostałe z serii pierwszej, trzeciej i czwartej mam w wersji angielskiej, co i tak bardzo mnie cieszy. Niestety nigdzie nie ma napisów do serii drugiej (albo nie potrafię szukać) i to nawet po angielsku. Może Tobie udało się przez ten czas na nie natrafić?

ocenił(a) serial na 9
picaporta

Dzisiaj znalazłam polskie napisy do trzech pierwszych odcinków pierwszego sezonu, jakość na oko średnia, ale zawsze coś ;) do pozostałych szukam teraz napisów po angielsku

Mr__Angel

Ten serial był emitowany w soboty w TVP- 1 lub 2, ok 19-20, w maju 1998 roku. Jeden z odcinków był wyświetlany w sobotę 23 maja 1998 r., dzień przed moją komunią. Z tego co pamiętam to nie pokazano wszystkich odcinków, emisja była przerwana ze względu na małą oglądalność a szkoda bo serial był bardzo przyzwoity. Może napiszemy wspólną petycję? Pozdrawiam

chesterka89

Popieram, petycja wskazana!

ecude

Zamierzam zakupić serial na dvd (jest na brytyjskim amazonie), muszę jednak poszukać takiego wydania, które zawiera angielskie napisy (bo spotkałem się z takimi, które mają tylko audio)

ocenił(a) serial na 6
Mr__Angel

ja pamietam, że leciał w polskiej telewizji dwa razy, drugi raz już na pewno po 2000 r. ale nie pamietam w której. Vincent Malloy - dziwne, że angielski akcent jest dla ciebie trudny, ja mam odwrotnie, gdy nie mówią po "brytyjsku" a po "amerykansku" jest mi trudniej rozumiec filmy ale nie jakoś mega trudniej. Naprawde wole brytyjskie akcenty, choc szkockie są ok ale te z polnocnej Anglii i z Irlandii są dla trudniejsze do prawidłowej interpretacji :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones