Viggo Mortensen

Viggo Peter Mortensen Jr.

8,6
58 247 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Viggo Mortensen

Aktor (którego b.lubie) który nie potrafi zrozumieć że bez brody wygląda naprawdę fatalnie.

Pozdro Viggo :-), fajnie by było jakbyś zagrał w Hobbit 2

Sawyerr

dobrze, że nie nosi brody bo by w każdym filmie wyglądał jak Aragorn;D

r0hnin

taa, ale przez to że nie nosi brody wygląda tragikomicznie :P

Sawyerr

Jak ogladałam galerię to dokładnie to samo mi się nasunęło :) On jest stworzony do zarostu :D

Sawyerr

Taaa, fajnie by było, tylko , że on w czasie kiedy jest rozgrywany Hobbit ma 10 lat :) Warto czasem zajrzeć do dodatków w książce :)

Sawyerr

hm...osobiscie uważam, ze lepiej mu bez brody ;p zarost typu "Aragorn" sprawia,ze Viggo wydaje się być "pucułowaty" (zwłaszcza w 3czesci WP czy tez w "Armii Boga"). Ale to kwestia gustu ;p aczkolwiek wydaje mi się, ze ważniejsze jest jego aktorstwo ;D
pozdrawiam ;>

Akatonka

W Armii Boga byl wspanialym Luckiem... takim od ktorego skora cierpnie... takim ktory przeraza nie robiac nic.
Ma ten sam typ urody co moje kochanie, wiec czy ma zarost, czy nie i tak go lubie :D

Tristana

wicia07 -> Wiem wiem, możesz być spokojny o moją wiedzę na temat dzieł Tolkiena, przynajmniej na tyle że wiem ile Aragorn miał wtedy lat ;) hehe. Mimo wszystko napiszę jeszcze raz. Fajnie by było gdyby Aragorn znalazł się w drugiej części Hobbita. Skoro dla Frodo PJ jest w stanie wymyślić rolę, dlaczego nie miałby tego zrobić dla Aragorna. Chciałbym jeszcze raz zobaczyć starą gwardię.

Pozdrawiam! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones