Elijah WoodI

Elijah Jordan Wood

7,9
31 151 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elijah Wood

Boski Elijah

użytkownik usunięty

Elijah nie dość, że jest wspaniałym, młodym obiecującym aktorem to jest jeszcze tak boski, że masakra. Ma tak śliczne oczka myyy... On cały jest cudowniuśki. A jak gra? Wspaniale :) Jednym słowem: Elijah Wood jest BOSKI :D oto moja krótka opinia o nim :)

użytkownik usunięty

KOCHAM GO!!!A dlaczego ponieważ w każdym filmie w którym zagrał(jak zawsze cudnie)wygląda niesamowicie ślicznie Elijah jest cudny i zostanie moim idolem do końca moich dni...Matko takiego chłopaka to jeszcze nie widziałam

użytkownik usunięty

Elijah'a bede kochać do końca życia a dlatego że w każdym filmie w którym gra(a gra świetnie)jest cudny,śliczny i wogóle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11Matko!!Tego chłopaka będe kochać zawsze i na zawsze zostanie moim idolem!!!!:o

użytkownik usunięty

Eliah jest po prostu cudowny...... a nie wiecie czy on ma dziewczyne???? prosze o pilna odpowiedż, jeśli ktoś wie!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

Elijah to męska ciota !! jest paskudny i ubiera się jak pedał !!!!!

użytkownik usunięty

W jednym z wywiadów w pewnej gazecie przeczytałam,że Elijah od roku jest singlem,ponieważ rozstał się z byłą dziewczyną-Franką Potente.

użytkownik usunięty

skoro tak twierdzisz to nie chce wiedziec jak ty wygladasz

użytkownik usunięty

Na mózg ci padło (babo? chłopie? obojniaku?)!!!
Elijah jest śliczny i boski. Świetnie gra (tak realistycznie) i w żadnym razie nie jest pedałem

użytkownik usunięty

Elijah Wood zwany Woodziem jest najwspanialszym kolesiem na świecie!Kiedy mam zły dzień wystarczy, że na niego popatrzę jest mi lepiej!!! Woodzio is cool .LOVE

użytkownik usunięty

Masz racje!!! Czy ktoś w tym gronie zagorzałych miłośniczek ELIAHA WOODA ma mózg i myśli racjonalnie???? Ten słodki hobbit mieszka na innym kontynencie, ma tam mnóstwo fanek, też jest wielbiony przez napalone sąsiadki, a my biedne nie mamy raczej szans na stały związek z nim (łącznie ze mną). PS. Czy ktoś tutaj lub w pobliżu jest Asią Strutyńską z K-ów? Jeśli tak proszę o kontakt . Mój E-mail s_a_r_a_k_r_u_k@vp.pl . Jeśli to przeczytasz Asiu to wiesz kim jestem;)

użytkownik usunięty

Lij jest genialnym gostkiem i aktorem . Nie jest tak zmanierowany jak wielu aktorów w tym tak zwanym show busnesie . Nie odwrócił się od swojego kolegi po fachu jak ten spadl już na samo dno(chodzi mi o Culcina ). Nie mogę uwieżyc w to że jego ojciec wstydzi się go. Za co?!Może za to że jest taki uzdolniony?! A może za toon go mimo wszystko kocha?!

użytkownik usunięty

Elijah jest jednym słowem CUDOWNY. Gra CUDOWNIE. W nim podoba mi się kilka rzeczy: jego PIĘKNE BŁĘKITNE OCZY, jego GRA AKTORSKA, czasami się zastanawiam czy to co oni kręcą to nie jest przypadkiem scena z jego życia? Czemu? Bo gra bardzo REALISTYCZNIE. Tak się zastanawiam co by bylo gdyby zamiast tego głupiego WIŚNIEWSKIEGO dali do tej hawiry Wooda. Nagrałabym wszystkie odcinki tego i oglądała po milion razy dziennie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones