Billy BoydI

William Boyd

8,4
11 721 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Billy Boyd

Jest świetnym aktorem, ale jego głos jest jeszcze lepszy. Na tej stronce śpiewa http://www.youtube.com/watch?v=pSMuoutz4F8&search=billy%20boyd [www.youtube.com/watch?v...] trzeba koniecznie zobaczyć

cyberola4

Zgadzam się z Tobą. Billy to niesamowity człowiek. Jego głos jest magiczny i działa jak narkotyk! Już się uzależniłam :)
Pozdrawiam

Aneczka27

Powiem tylko: WOW:)!!!!
~~#~~#~~#~~#~~#~~#~~#~~#

zgelka

Nie tylko niesamowity człowiek ale i niezły cudak :P. Oczywiście, w pozytywnym tego słowa znaczeniu :D. Pozatym, jest przystojny, ma cuuudny głos i wspaniały, szkocki akcent co sprawia że mogę go słuchać godzinami :D. A, i mam pytanie: czy ktoś może wie, jak zmienić to zdjęcie? Co prawda nie jest takie złe, ale wśród moich 206 zdjeć z jego twarzyczką znalazłoby się coś ładniejszego :P. Pozdrawiam wszystkie fanki ;D.

zgelka

Nie tylko niesamowity człowiek ale i niezły cudak :P. Oczywiście, w pozytywnym tego słowa znaczeniu :D. Pozatym, jest przystojny, ma cuuudny głos i wspaniały, szkocki akcent co sprawia że mogę go słuchać godzinami :D. A, i mam pytanie: czy ktoś może wie, jak zmienić to zdjęcie? Co prawda nie jest takie złe, ale wśród moich 206 zdjeć z jego twarzyczką znalazłoby się coś ładniejszego :P. Pozdrawiam wszystkie fanki ;D.

Skell

Oops... dodało się dwa razy :/. Sorka :/.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones