Billy BoydI

William Boyd

8,4
11 721 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Billy Boyd

Billy wraca do Śródziemia by zaśpiewać i to jak. Skomponował i wyśpiewał cudowną piosenkę.
Ciężko się nie wzruszyć podczas słuchania, piękne pożegnanie ze Śródziemiem.

buczykij

Zgadzam się przepiękna piosenka, ja w ogóle zrobiłam oczy że Pippin śpiewa 9 a nie tylko sie wygłupia) aktor sporo po 40-tce a ma taki młodzieńczy wygląd (no jak jest bez brody)

Rozex54

Przecież już śpiewał w LotR-ze :)

buczykij

Może nie będzie to hit stacji radiowych, ale nie odnosicie wrażenia, że piosenka świetnie łączy w sobie te wszystkie emocje i wspomnienia związane i z Władcą, i z Hobbitem?

leilaamira

zgadzam się w 100% :) odkąd natknęłam się na jego piosenkę cały czas jej słucham :) od razu przypomina mi się LOTR i "Hobbit..." :)

kanarek1811

oj tak, ja codziennie jej słucham po kilka razy.

Anakin_Skywalker

ja dokładnie tak samo :D i nawet przez tą piosenkę zaczęłam czytać LOTR xD

leilaamira

O tym samym pomyślałam... :) Dobry film to i musi być dobra muzyka. :)

leilaamira

Dokładnie to samo poczułem.

leilaamira

Zgadzam się. Z 6 songów kończących dzieła Jacksona / Tolkiena to jest no. 1 ! Enya i Sheeran pokonani.

buczykij

Mam wrażenie że tą pieśnią Peter Jackson chce nam powiedzieć że to już koniec.. widzieliście klip do tego?
Są tam pokazane urywki z Hobbita, jak i z Władcy Pierścieni, tak jakby chcieli wszystko tam zebrać.
Tak sobie pomyślałam.. że jest to jego ostatnie pożegnanie z fanami, i nasze z Śródziemiem.

Aspheris

Nie rezygnuje się z kury znoszącej złote jajka ;) Poza tym jest jeszcze sporo do zekranizowania (Niedokończone opowieści, Dzieci Hurina i oczywiście Silmarillion!). Dlaczego oczywiście? Doszły mnie słuchy, że PJ chce zrobić serial z Silmarilliona :)

radd91

Spadkobiercy tolkiena nie chcą sprzedać praw.

invisiblepata

Mam nadzieję, że odpowiednia gaża i zapewnienia o mniejszej niż w przypadku Hobbita ingerencji w dzieło ich przekonają :)

mateeczka

Uwielbiam Silmalirion, ale uważam że bardzo trudno go zekranizować ponieważ akcja książki trwa kilka tysięcy lat. Lepsze do zekranizowania byłyby Dzieci Hurina.

użytkownik usunięty
invisiblepata

Silmalirion jeśli już to serial powinien być. A dzieci Hurina jestem za byle by nie reżyserował tego Peter. Może być wcześniejsza propozycja dla Hobbita Gullimero Del Toro czy jak mu tam leci :)

buczykij

Ostatni wers tekstu piosenki, to także ostatnie słowa Bilba z jego pożegnalnej urodzinowej mowy, prawda?

użytkownik usunięty
agusia_m

możliwe.

użytkownik usunięty
buczykij

Jak dla mnie dobra piosenka, ale May It Be o wiele lepsze. Zawsze będzie moim numerem 1

buczykij

Nie, to nie pożegnanie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones