Barbara BachI

Barbara Ann Goldbach

7,4
976 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barbara Bach

ZDECYDOWANIE NAJPIĘKNIEJSZA DZIEWCZYNA BONDA

pumkas1987

Popieram , chociaż na pewno ma porządną rywalizacje :)

kw1999

JEST CUDOWNA ZWŁASZCZA W TEJ CZARNEJ SUKNI .... PRZEPIĘKNA ....

pumkas1987

kurcze, jak się tak zastanowić, to chyba masz racje, śliczna

KillOff

ładniejsza honey rayder z doktora no

roki200

Też śliczna

roki200

One w sumie wszystkie były śliczne, a e które lubimy najbardziej, to już sprawa raczej osobistych upodobań

KillOff

Wiadomo, że brzydkich Jamesowi nie dawali, ale panna Bach rzeczywiście piękna była!

major_xx

Dziwne tylko, że nie wszystkie się potem jakoś wybitnie wybiły

pumkas1987

Mnie np. się nie podoba, chociaż brzydka nie jest ;)

pumkas1987

możliwe

pumkas1987

Dla mnie najpiękniejsza była Solitaire, czyli Jane Seymour ;)

Baby_Black27

Zgadzam się! Moim zdaniem Jane Seymour jako Solitaire była najpiekniejsza. Przez wielu uwazana właśnie za najpiękniejszą dziewczynę Bonda i za jedną z najpiękniejszych kobiet świata.

pumkas1987

Dla mnie chyba najpiękniejszą dziewczyną Bonda była Melina (Carole Bouquet), ale jej seksapil był "chłodny". Za to major Anasova wprost kipiała od "gorącego" seksapilu i piękna. Dlatego uznał bym ją za najbardziej seksowną dziewczynę Bonda.

srick.pl

Famke Janssen - kapitalna jako kipiąca seksapilem sadystka.

azeez_2

Hehe. Jak dla mnie była zwyczajnie śmieszna. Przerysowana. No i raczej mało ładna.

pumkas1987

Nic podobnego, typów urody kobiecej jest dużo, nie można stosowac metody podium. Kobiety nie są do siebie porównywalne, a jeśli jeszcze przyjmiemy metodę urody jako kompleksu różnych zjawisk (uśmiechu, wejrzenia, inteligencji i siły osobowości, głosu, sposobu reakcji), to tym trudniejsze jest ustanawianie jakichs rankingów. Oczywiście w kategorii "dziewczyna Bonda" można poprzestać na zdjęciowej wersji, na fotograficznym rozumieniu urody, jak ktoś wychodzi na zdjęciu, przed kamerą - czy od razu jest oczywiste, że dana kobieta jest ładna - no ale nawet w przypadku tak powierzchownego ukazywania kobiety, jak w filmie, dochodzi jeszcze kwestia roli, bo nie każda z dziewczyn Bonda ma tak ciekawą rolę do zagrania jak Sophie Marceau - a razem z ta rola wydaje sie ona szczególnie piękna. A co do czysto plastycznych walorów twarzy Bach - jest moim zdaniem zbyt symetryczna, jakaś statyczna. A aktorsko jest tylko poprawna, gdy Marceau wybitna, gdy Scorupco nawet jest lepsza od Bach. Ale oczywiście w jakimś ogólnym sensie wszystkie kobiety Bonda były piękne. Choć nie wiem, jak by było przy osobistej znajomości, bo bywają niewiasty piękne plastycznie, a śmiertelnie nudne, z którymi nie ma o czym rozmawiać i co wspólnie przeżywać.

użytkownik usunięty
pumkas1987

Barbara jest przepiękna! ale mój numer jeden to Jane Seymour i Sophie Marceau kobieca i zmysłowa uroda

pumkas1987

Oczywiście była ładna ale zagrała bardzo słabo jak by kija połknąła. TAKA Prawda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones