PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643003}
7,5 1 289
ocen
7,5 10 1 1289
7,7 6
ocen krytyków
West of Memphis
powrót do forum filmu West of Memphis

Nie wiem co doprowadzilo do niekompetycji policji. Szum wokol calej sprawy oraz presja znalezienia sprawcy ? Moze ktos z policji byl powiazany z morderstwem ? Moze chcieli ukryc to ze spaprali robote i znalezli sobie kozlow ofiarnych w postaci "szatanistow" ? Jedno jest pewne, sledzctwo bylo przeprowadzone nieprawidlowo i powinno byc przeprowadzone po raz kolejny. To jest smieszne ze wladza kuleje w tak waznej sprawie !!? Daje d*py po calosci. Jedyne co mozna zrobic dla ofiar to znalesc winnego ich tragicznej smierci. Jendak zamiast pozadnego sledzctwa, ktore nie pomija tak waznych elementow jak przesluchanie najlbizszych z otoczenienia ofiar,w zamian dostajemy zagubione dowody oraz skazanych nastolatkow na podstawie bycia "wyznawcami szatana" ! Co to ku*wa XV wiek ? Czemu ich wina byla z gory przesadzona przez policje? Smierdzi w tej sprawie na kilometr. Wgl ta cala miescina wydaje sie byc trocha patologiczna. Wychodzi na jaw ze ojczym Steviego prawdopodobnie molestowal jego siostre , a na pewno lal rowno nie raz. Dziewczyna zostala narkomanka ktora nie pamieta 10 lat ze swojego zycia. Pozniejsze DNA moze dowodzic ze byl zamieszany w smierc chlopcow. Boli to i jest strasznie frustrujace ze wladze brnely w swoim przekonaniu ktore bylo oparte tylko na ich podejrzeniach, bez zadnych dowodow. Dokument pokazuje tez ze czesc zeznan zostalo wymuszonych przez policje. Niestety nie dostalismy sprawiedliwego zakonczenia calej sprawy, gdzie osoby ktore zawinily swoja niekompetencja (skazujac trzech nastolatkow) zostaly pociagniete do odpowiedzialnosci. I to pozostawia slad na policzku po mocnym "slap-ie" w twarz, bo przeciez tak bedzie "lepiej" dla wszystkich! Bo stawka byla zbyt wysoka w dolarach( chodzilo o grube milione) ale takze w glosach (obawa o wyborcow ) i swoja tlusta smierdzaca d*pe... przepraszam ale gdzie sie podziala sprawiedliwosc, moralnosci , zwykle poczucie winy, honor?! Czyli wasze wykroczenia ida w zapomnienie, a nawet dostajecie przyznanie sie do winy, bo wasze stolki stoja pod znakiem zapytnia. A co z latami spedzonymi w wiezieniu przez ta trojke ,zmarnowanym zyciem ? Zdaje sobie sprawe ze zycie takie jest i sprawiedliwosc nie zawsze triumfuje, jednak ignorancja od poczatku calego sledzctwa po prostu przeraza! Pokazuje to nam smutna rzeczywistosc ktora jest przerazajaca , mianowicie jak wladza moze ci bez zadnych konsekwencji zniszczyc zycie.

ocenił(a) film na 9
Buttheresnothinginit

I sędzia został wybrany do senatu stanowego w pewnym sensie też głosami ludzi, którzy chcieli odsunąć go od tej sprawy (nie wiem w jakim stopni), nie został ukarany a wręcz nagrodzony, jestem ciekaw czy w następnych wyborach też wygra.

ocenił(a) film na 8
edi_nie_oglada_filmow

Mnie też to rozwaliło, musieli na gnoja głosować, by odsunąć go od sprawy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones