PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11841}

Władca Pierścieni: Powrót króla

The Lord of the Rings: The Return of the King
8,4 527 325
ocen
8,4 10 1 527325
8,0 40
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Powrót króla
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Powrót króla

Piękne zwieńczenie trylogii! Aż żal, że na tej części ta niesamowita historia się kończy...

ocenił(a) film na 10
irhadej

tak ja uwielbiam takie filmy z scenami batalistycznymi jeszcze jak sa w tych scenach fantastyczne stwory a dzis juz nie robi sie takich filmów nierozumiem dlaczego dzis wszystko grafika komputerowa dla mnie film władca pierscieni powrót króla to film arcydzieło 10/10 uwielbiam ten film wrecz go kocham ogladalem niezliczona ilosc razy film władca pierscieni ogladalem przynajmniej z milion razy tylko w 2019 roku ogladałem film 422 razy mój rekord ogladanie tego filmu jesli chodzi o jeden rok

ocenił(a) film na 9
Rafal350a

Kurde pobiłeś mój rekord ale doskonale Cię rozumiem bo mam takie same odczucia co do tego filmu

ocenił(a) film na 10
Jurand_1410

wlasnie planuje isc na władca pierscieni powrót króla do kina bo wyswietlaja teraz w kinie hity za 10 zł planuje jutro iść nigdy nie byłem na powrocie króla w kinie a zawsze chciałem być to jest  jedno z moich największych marzeń aszarsza rohirimów i mumakile to super sceny a ty lubisz tylko powrót króla czy pozostałe 2 czesci tez lubisz ja uwielbiam cała trylogie ale najbardziej powrót króla wiem o tych filmach bardzo duzo i znam te krainy i nazwy miast na pamieć oraz nazwy postaci któree odgrywara aktorzy znam na pamiec nawet niektóre dialogi sauron tyran sródziemia moja ulubiona postac z seri władca pierscieni gandalf czarodziej frodi i sam bilbo bagins golum zwany tez smeagol grima gadzi jezyk saruman aragorn gimli legolas arwena teoden teodred nazgule upiory pierscienia i wiele innych wszystkich ci nie bede rozpisywał bo jest ich duzo postaci chyba sam wiesz  nazwy krain gondor rohan shire mordor miasta minas tirit ozgiliat helmowy jar hobbiton stworzy i wierzeta sródziemia skrzydlate bestie smog smaug crebainn przypominaja kruka czatownik z wody orły i inne dialogi np z dwóch wież cień majaczący na wschodzie nabiera kształtów sauron nie zniesie rywala jego oko nieustannie spogląda z wyżyn barad dur ale niema jeszcze tak wielkiej władcy by nie czuć lęku dręczą go wątpliwości słyszał pogłoski ze wciąż zyje dziezzic numenoru budzisz w sauronie strach aragornie boi się tego kim jesteś z pomoca sarumana pragnie zniszczyć rohan dojdzie do wojny rohan musi się bronić i to nas stawia przed pierwszym wyzwaniem bowiem kraj jest słaby i bliski upadku umysłem króla rządzi teraz saruman ma nad teodenem olbrzymią władzę sauron i saruman zaciskają pętle ale mamy nad nimi jedną przewagę pierścień pozostaje w ukryciu nie przyjdzie im nawet na myśl ze chcemy go zniszczyć bróń naszego wroga zbliza sie do mordoru niesiona przez hobbita z kazdym dniem zbliża się do ognia góry przeznaczenia frodo jest nasza nadzieją wszystko zalezy od szybkości i tajnosci jego przeprawy nie załuj że przyszło ci go opuscić frodo musi sam dokończyć dzieła słowa gandalfa nie jest sam jest przy nim Samwise słowa aragorna czy tak naprawdę to bardzo dobrze słowa gandalfa a ty byłem na władcy pierscieni powrót króla w kinie albo na innej czesci moze na druzynie albo dwóch wierzach albo całej trylogii ?

ocenił(a) film na 10
Jurand_1410

Właśnie planuje iść na władca pierścieni powrót króla do kina bo wyświetlają teraz w kinie hity za 10 zł planuje jutro iść nigdy nie byłem na powrocie króla w kinie a zawsze chciałem być to jest jedno z moich największych marzeń a szarsza rohirimów i mumakile to super sceny a ty lubisz tylko powrót króla czy pozostałe 2 części też lubisz ja uwielbiam całą trylogie ale najbardziej powrót króla wiem o tych filmach bardzo dużo i znam te krainy i nazwy miast na pamieć oraz nazwy postaci które odgrywają aktorzy znam na pamieć nawet niektóre dialogi sauron tyran śródziemia moja ulubiona postac z seri władca pierścieni gandalf czarodziej frodi i sam bilbo bagins golum zwany tez smeagol grima gadzi język saruman aragorn gimli legolas arwena teoden teodred nazgule upiory pierścienia i wiele innych wszystkich ci nie bede rozpisywał bo jest ich dużo postaci chyba sam wiesz nazwy krain gondor rohan shire mordor miasta minas tirit ozgiliat helmowy jar hobbiton i wiele innych krain stworzy i zwierzęta śródziemia skrzydlate bestie smog smaug crebainn przypominaja kruka czatownik z wody orły i inne jest dużo tych stworów ale sam wiesz dialogi np z dwóch wież cień majaczący na wschodzie nabiera kształtów Sauron nie zniesie rywala jego oko nieustannie spogląda z wyżyn barad dur ale niema jeszcze tak wielkiej władcy by nie czuć lęku dręczą go wątpliwości słyszał pogłoski ze wciąż żyje dziedzic numenoru budzisz w sauronie strach aragornie boi się tego kim jesteś z pomocą sarumana pragnie zniszczyć rohan dojdzie do wojny rohan musi się bronić i to nas stawia przed pierwszym wyzwaniem bowiem kraj jest słaby i bliski upadku umysłem króla rządzi teraz saruman ma nad teodenem olbrzymią władzę sauron i saruman zaciskają pętle ale mamy nad nimi jedną przewagę pierścień pozostaje w ukryciu nie przyjdzie im nawet na myśl ze chcemy go zniszczyć bróń naszego wroga zbliza sie do mordoru niesiona przez hobbita z kazdym dniem zbliża się do ognia góry przeznaczenia frodo jest nasza nadzieją wszystko zalezy od szybkości i tajnosci jego przeprawy nie załuj że przyszło ci go opuscić frodo musi sam dokończyć dzieła słowa gandalfa nie jest sam jest przy nim Samwise słowa aragorna czy tak naprawdę to bardzo dobrze słowa gandalfa a ty byłeś na władcy pierscieni powrót króla w kinie albo na innej czesci moze na druzynie albo dwóch wierzach albo całej trylogii ? pytanie poprawione napewno są jeszcze jakieś błędy ale jest ich dużo mniej musisz mi to wybaczyć ja zawsze na polskim z dyktanda miałem dopuszczajacy najwyzej 3 na szynach czasem nawet jedynkę zdarzało sie i że w dyktandzie zrobiłem z 34 błędy

ocenił(a) film na 10
Jurand_1410

a ile razy obejrzałeś ten film odkąd pierwszy raz go zobaczyłeś bo ja na pewno z 20 milionów razy na poważnie

ocenił(a) film na 10
Rafal350a

Mogę tylko przytaknąć. Po tych 20 latach to się nadal ogląda z zapartym tchem ! Czuć te bitwy, ujęcia, zwarte szyki, wspaniały rozmach, teraz to tylko jakieś kur... migające, komputerowe obrazki. Szkoda gadać

ocenił(a) film na 10
Rafal350a

Nie kłam, rok ma 365 dni a ty film obejrzałeś 422 razy... Kończyłeś i puszczales znów?

ocenił(a) film na 10
Piotrek14

W niekore dni tak nawet 3 razy w ciagu jednego calego dnia

ocenił(a) film na 10
Piotrek14

Przez 19 dni film ogladalem 3 razy w ciagu jednego dnia puszczalem od nowa mam go na laptipoe z internetu ściągnięte od ponad 20 lat i na komorce tez nie rozstaje sie z tym filmem czyli 3 raxy przez 19 dni daje 57 razy resztę to po jednym seansie 365 dni chcialbym byc kiedys na tym w kinie nistety nie mialem okazji do tej pory moze kiedyś się uda

ocenił(a) film na 10
Rafal350a

Po co takie głupoty wymyślać xD

ocenił(a) film na 9
irhadej

Jestem tego samego zdania

ocenił(a) film na 10
Jurand_1410

Dzięki!

ocenił(a) film na 10
irhadej

zal ze sie konczy ta historia 

ocenił(a) film na 10
Rafal350a

Oj, jeszcze jaaak!!!! Pozdrowionka!

irhadej

Hobbit już tego nie ma, ale ta trylogia to faktycznie miażdży

ocenił(a) film na 10
mc_gleeden

Dla mnie Hobbit klimat ma, aczkolwiek wiadomo, że to już nie to samo, bo wiemy czego oczekiwać. Pierwsza trylogia to był za to pełen zaskok

irhadej

Powrót Króla i pierwsze dwa "Hobbity.. " to najlepsze części serii.

ocenił(a) film na 10
Radoslaw_Pszeniczny

To zawsze subiektywne oceny są, każdy ma te swoje ulubione:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones