PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9077}
7,4 3 944
oceny
7,4 10 1 3944
6,0 2
oceny krytyków
Rasputin. Ciemny sługa
powrót do forum filmu Rasputin. Ciemny sługa

Alan

użytkownik usunięty

Rickman jest powalający w tym filmie xP

Szkoda, że to była tylko mała produkcja dla HBO. W przeciwnym razie bez wątpienia dostałby przynajmniej nominację do Oscara...

ocenił(a) film na 8

rickman był świetny w tej roli. ogolnie film całkiem niezły.

ocenił(a) film na 9

Jak tu się nie zgodzić;] Według mnie to jedna z jego najlepszych ról, jeśli nie najlepsza.

Alan Rickman zagrał nieludzko dobrze tą rolą. film ogólnie 7/10, ale Rickman... osobiście za tą samą rolę dałbym mu Oscara, Niedźwiedzia i Złotą Palmę. Najlepiej naraz.

A moim zdaniem jeśli chodzi o Rickmana to bardzo go lubie jako aktora i uważam, że dobrze gra, ale jakoś w tej roli mi nie pasował...chyba za dużo razy go widziałam w najnowszych produkcjach i nie ten klimat ;D
Ale ogólnie ok...

Zmiażdżył mnie ta rolą, jeden Gary Oldman mógł chyba tylko zagrać lepiej, wydaje się wręcz stworzony do tej roli, sam film mógł mieć 10/10 ode mnie, gdyby nie ta historyczność na siłę

marckoza

Ech,Alan jest niesamowicie seksowny i męski. I ten jego głos. *.*

Film naprawdę genialny. 10/10

ocenił(a) film na 8
czekoladoweserce

Taaaaaaaaak, jego głos. Mrauuuuuuu..... Nie bez powodu pewne znane mi osoba nazywają go ,,orgazmogenny" :D

ocenił(a) film na 5
marckoza

"historyczność na siłę"??

ocenił(a) film na 9
smelly_souffle

czytajac powyzsze komenatrze- doszlam do wnisodku, ze MUSZE obejrzec ten film :)
uwielbiam Alana i moge na niego patrzec/ sluchac go godzinami ;p

ocenił(a) film na 8

Rickman jest powalający w każdym filmie ;) Oglądałabym go w absolutnie każdej roli, nawet gdyby grał w czymś pokroju polskich komedii romantycznych.

ocenił(a) film na 9
Azzurro

oglądałam wreszcie! Jestem pełna podziwu, rozpływam się w zachwytach :)

ocenił(a) film na 7

Alan zagrał genialnie

ocenił(a) film na 8
Anda00

Świetny Alan w roli Rasputina ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones