PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=821611}

Kłamstwo doskonałe

The Good Liar
6,6 18 108
ocen
6,6 10 1 18108
5,3 6
ocen krytyków
Kłamstwo doskonałe
powrót do forum filmu Kłamstwo doskonałe

Od początku było czuć kto kogo wyroluje.

ocenił(a) film na 5
vbazyl

Dokładnie. Żadnego zaskoczenia. Film wtórny.

ocenił(a) film na 8
vbazyl

Czesto zakonczenia sie spodziewamy. Widzielismy tyle filmow ze ciezko czyms nas zaskoczyc. Czasem wiec nalezy docenic droge do tego finału. A tu droga i prowadzący po niej aktorzy wypadają świetnie.

ocenił(a) film na 5
air87

Sztuką jest zrobić takie zakończenie, które będzie zaskakujące, ale jednocześnie (co ważne) muszą być jakieś wskazówki, żeby wprawny widz mógł się go domyślić. Bo nic trudnego napisać zakończenie za przeproszeniem z d... No nie wiem, główny bohater ma brata bliźniaka, albo to wszystko mu się śniło itp. Tutaj mimo wszystko czegoś zabrakło. Co nie zmienia faktu, że oglądało się to całkiem przyjemnie.

McGyverPL

Za dużo filmów o podobnej tematyce lub z tymi samymi aktorami. W tym filmie Ian przypominał trochę postać z adaptacji Kinga, Uczeń Szatana/Zdolny uczeń. Natomiast sam film przypominał mi momentami klimat z Remember 2015 z Plummerem. Nadal nie rozumiem po co on w tym wieku okradał te staruszki, po co mu było aż tyle pieniędzy? Bo mam rozumieć on czerpał frajdę z tych kłamstw i oszustw?

ocenił(a) film na 5
vbazyl

Czemu nie oznaczyleś postu jako spoiler??? :/!

Inka1983

Chyba nie umie napisać że to spoiler..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones