PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5924}
5,2 195
ocen
5,2 10 1 195
Grand Theft Auto
powrót do forum filmu Grand Theft Auto

Patrząc na okładkę możnaby pomysleć, ze Rockstar Games robiąc kultową serię gier komputerowych zaczerpnął pomysł właśnie z tego filmu ; nie dość, ze ten sam tytuł (sam w sobie dość oryginalny, trudno uwierzyć, że byłby to przypadek) to jeszcze czcionka na okładce ta sama...

Chociaz fabuła zgoła inna, więc co do tego, że seria "GTA" nie jest ekranizacją filmu raczej nie mam wątpliwości, jedyne co mnie intryguje to zupełnie ta sama, charakterystyczna czcionka, którą na okładce napisano tytuł...

ocenił(a) film na 10
Bloodbane

pewnie mieli grę a nie mieli pomysłu na tytuł, szukali więc skąd zerżnąć i znaleźli ten film. Pomyśleli że nikt nie sięgnie o taką staroć i nie domyśli się a tu wtopa ;P

Bruce_Lee

Tytuł nie jest zerżnięty i nie jest ot żadna wtopa jełopie ;] W ten sposób określa się po prostu kradzież pojazdu.
Wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/Motor_vehicle_theft

wi1czek

ej geniuszu...sądzę, że przedmówca był świadom terminu "grand theft auto", jednak podobna oprawa graficzna jak i sam tytuł nie są zapewne dziełem przypadku

ocenił(a) film na 10
wi1czek

aleś kurwa mądry buroku ;] Nie domyśliłem sie naprawde.

ocenił(a) film na 10
Bruce_Lee

to do wi1czka nie Luisa

Bruce_Lee

to jak w koncu jest? plakat zrobiony po GTA czy przed gra? Chodzi mi glownie o fonta

ocenił(a) film na 10
bini0l

Ciężko stwierdzić, trzeba by było poczytać ciekawostki albo coś :)

Bloodbane

może zobacz czcionkę na innych (starszych) plakatach :]

Glanc

Wydawca po prostu zrobił nowy plakat próbując zarobić na popularności gry ;)

Bloodbane

To również nazwa samochodu Ranault Alpine GTA. czyli wóz klasy GT w wersji Alpine.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones